| anonim_4396 a întrebat:

Ce cărţi sau filme fantastice ştiţi?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Daca vrei totusi SF ( m-ai derutat cu raspunsul tau ), iti recomand :
carti -Sfirsitul eternitatii de Isaac Asimov si Jocul lui Ender de Orson
Scott Card
filme: Total Recall
Minority Report

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu stiu, nu ma uit la asa ceva!
A ba da, stiu 2:
Spider-man si Star Wars.

| michelia a răspuns:

Fantastice, gen Eliade sau SF?

| TheStory a răspuns:

Filme:
Busola de aur
Cronicile din narnia: leul, vrajitoarea si dulapul.

| PinkPanter a răspuns:

Fascinatie de Melissa Marr
Evermore de Alyson Noel.

| pnker a răspuns:

Citeste cartile din seria The Hobbit. Cartea din anii 30 dupa care a fost facut filmul John Carter am auzit ca ar fi si foarte buna.

| ACAB1312 a răspuns:

Star Wars, Star Trek.

| metalhead999 a răspuns:

Poti incerca filmele "The dark knight rises", "Harry Potter", "Spiderman", "The lord of the rings" sau daca vrei carti ai putea incerca si "Domnisoara Christina" de Mircea Eliade.

| Pittini_Naldi_1992 a răspuns:

Singur acasa 2