| MsSaytek a întrebat:

Ce filme stiti gen drama dragoste,la care sa plang putinlaughing.
p.s:nu plang chiar din orice la filme, trebuie sa fie ceva f emotionant.multumesc

Răspuns Câştigător
| B343 a răspuns:

A Walk to Remember, Water for Elephants (favoritul meu), Titanic, La Vita e Bella, LOL, Raise Your Voice, Gone with the Wind, Beastly, The Blue Lagoon (1, 2 si este si 3, dar care nu e asa de frumos), Greta, The Sisterhood of the Traveling Pants 1 si 2.
Sper ca te-am ajutat happy!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Vrei sa plangi?

The Canyon (2009)

Urmareste-l pana la capat.

| aLyNuSh a răspuns:

Hachiko, vei plange.

| MsSaytek explică:

Astept si alte idei.dau funda!

| Marie_Roze_1990 a răspuns:

Bambi laughing

| MsSaytek explică (pentru Marie_Roze_1990):

Am 21 de ani nu sunt copillaughing..in fine dk nu o sa gasesc e o solutie.ms