| uffye a întrebat:

Ce imi puteti spune despre The O. C? Merita vazut? big grin

Răspuns Câştigător
| Laurretta a răspuns:

E un serial destul de dragut si interesant dar in acelasi timp complicat din cauza situatiilor sentimentale. Va trebui sa nu ratezi nici un episod ca sa intelegi totul. Eu, din pacate, nu am avut ocazia sa-l urmaresc tot. sad

| uffye explică (pentru Laurretta):

De ce nu? Il gasesti pe Vplay happy am pus intrebarea deoarece nu are descriere.

| Laurretta a răspuns (pentru uffye):

Pentru ca-l urmaream pe un post de televisiune din Italia si din motive tehnice nu am mai putut sa-l vad. Ok, multumesc pentru recomandare. Am sa-l reiau de unde am ramas.