| wrestling200723 a întrebat:

Ce nu v-a placut la finalul din Dexter? Mie mi s-a parut bun, bine au fost unele lucruri enervante, dar ce slab? A avut multa drama, suspans.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

L-am vazut acum cativa ani nu imi mai aduc aminte absolut totul, dar clar a fost fain!
Stiu ca au fost cateva sezoane si abia peste cativa ani s-a lansat o continuare in care Dexter si fiul sau ...este vorba despre Dexter New Blood
evident ca aceasta continuare a fost mai slaba putin dar nu cu mult fata de primele 8 sezoane
La modul general un serial foarte bun si captivant!
Chiar mi-a parut rau de personajul Debra Morgan

| wrestling200723 explică (pentru Simpatic):

Pe viitor fara spoilere ca pe viitor sunt oameni care vor sa se uite! apropo stii filme crima koreene cu multe crime?