| OanaSimpluu a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "Avatar" si de ce?

Răspuns Câştigător
| 1n3x a răspuns:

Un film foarte bun in opinia mea.sunt multi care spun ca e urat, insa aia chiar sunt prosti.ei spun asta deoarece filmul asta a fost foarte mult mediatizat si laudat. si ca de obicei romanul are o cultura cinematica inimaginabila si isi poate da seama daca un film e frumos, inteligent, urat.etc.
dupa cum ziceam filmul este frumos, cu imagini fantastice si personaje care interpreteaza destul de bine.in consecinta: merita vizionat!

10 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Este un film destul de dragutzzz :X:X:X

| Nastia a răspuns:

E o poveste expirata.s-a mai folosit acea poveste in alte filme.un om care intra intr-o alta lume si se indragosteste de o fata, ajunge sa nu se mai poata adapta lumii lui si se duce in lumea ei ca sa isi petreaca restul vietii cu persoana iubita. tipic american.nu m-a impresionat cu nimic, bine, pomul ala era f frumos.atat.

| Dreamer a răspuns:

Regie : 8/10
Storyline : 6.5/10
Efecte speciale: 8.5/10
Acting: 7/10
Originalitate: 7/10
...asadar nota mea pentru film este 7.4.

| Karizma a răspuns:

@DamonSalvatore ar trebui sa nu mai fii un adicted de The Vampire Diaries si sa iti deschizi ochii la ceva foarte misto.Tu cred ca nici daca te-ar lovi un film bun in fata nu l-ai vedea.
Acum, e foarte tare filmul si imi place mult, l-as veadea la nesfarsit.
De ce? pentru ca se intampla totul peste 134 de ani,si eu chiar as vrea sa fie asa viata, mai ales ca "aavatarele" sunt super tari, adica sunt inalte puternice si...perfecte.

| hummer24 a răspuns:

E un film de nota 7, dar am o parere buna, e ok, numai ca are prea multe efecte speciale care ma cam streseaza, nu regret ca l-am vazut oricum

| DeeaDLove12 a răspuns:

Imaginile sunt ft.frumoase inca nu stiu daca e jucat sau animat, mai ales albastre culoarea mea favorita si povestea mi s-a parut interesanta

Răspuns utilizator avertizat
| B3Bytza a răspuns:

Ei bine, mie mi se pare un film reusit ce combina romantismul cu actiunea si cu SF-ul.Acest film ne arata un posibil viitor indepartat, iar decoratiunile si efectele speciale mi se par destul de bune.Mie mi-a placut mult filmul atat in 3D cat si normal.Asta este parerea mea despre filmwinking

| DamonSalvatore_9573 a răspuns:

Proasta. O film cu multe parti tipice filmelor americane. Extraterestri urati, victoria lor este foarte exagerata.

| Heartless_8072 a răspuns:

Pot spune că mă aşteptam la mult mai mult de la acest film.nu cred că merită să îţi pierzi timpul cu el.sunt mult mai multe filme pe care le-ai putea viziona in locul acestuia.