| UIV27 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul GRAVITY?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E genial.
Suspansul te tine lipit de scaun.

| faramatania a răspuns:

Nu mi-a plăcut, sincer, m-am chinuit să-l văd.Neverosimil.Păcat de așa distribuție (dacă mergi pe acest principiu) și păcat că n-a aterizat în final George Clooney, pentru a-și găsi capodopera din The Monuments Men.

| Finetti1313 a răspuns:

Nu l-am vazut pe tot, dar m-am uitat la premiile BAFTA si am ramas uimita de calitatea imaginii in primul rand. E un film bun care trebuie vazut. Subiectul te pune pe ganduri si actorii sunt foarte buni.

| Barbati4Femei a răspuns:

E bun, l-am vazut,

| Word89 a răspuns:

O porcarie din punctul meu de vedere.

| BaDoX a răspuns:

Destul de frumos.
Vreau sa zic din momentul in care incepe actiunea.

| Cristinutsa_Railean_1996 a răspuns:

E un film foarte fain! Mi-a placut ft mult!

| dariuscs123 a răspuns:

E un film foarte bun! Efectele tot tot tot! E un film de nota 9, 5 asta e nota care i-o dau eu! Pnetru ca mie nu imi plac filmele care incept direct cu actiunea adica cu incepe dintr-o data aia sunt in spatiu era mai fain daca incepea de pe pamant adica cand se ridica cu racheta pana nu stiu ce... 9, 5