| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de seria Alien?

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

O serie foarte interesanta,care mi-a placut happy Totusi,mi-a intors pe dos stomacul procesul prin care Xenomorph (creatura Alien) evolueaza. In primul rand,regina se imperecheaza cu masculi si face oua. Din ou iese FaceHugger care sare pe fata omului sau a unui animal,avand un tub care intra in gura si lasa in abdomen un pui,care peste cateva ore iese. FaceHuggerul moare dupa accea, iar victima e supusa chinului de a simti cum Chestbugger iese din ea. Chestbugger este nou-nascutul acum, iar el evolueaza in Xenomorph. Xenomorph-ul evolueaza : Runner, Deacon apoi devine Xenomorph Warrior sau Xenomorph Drone. Aici stadiul de dezvoltare se opreste, dar unii care sa zicem sunt mai speciali evolueaza in PRAETORIAN, si un singur PREATORIAN din colonie poate deveni regina. (Queen)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se alatura saga robocop si (terminator care a fost cea mai buna)

| Sn4k3 a răspuns:

Foarte buna.

| vocea a răspuns:

Da, depinde de gusturi, este interesant dar imic spectaculos, este ok

| Niklauss a răspuns:

Slăbuț

| anonim_4396 explică (pentru Niklauss):

Din ce motive?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Este ceva educativ si interesant de vazut.

| Aslam a răspuns:

O serie de filme foarte buna. happy Am vazut toate partile, preferatul meu este Alien VS Predator.