| Clorox a întrebat:

Ce parere aveti despre American Horror Story?
Eu sunt la ep8 si este al naibii de tare, este foarte interesant!

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

M-am uitat la primul episod si mi s-a parut ciudat + ca nu am inteles nimic din el, nici n-am rezistat pana la sfarsit, dar vad ca multi il lauda. Poti sa-mi spui cam despre ce e vorba in el si ce il face asa de tare?

| Clorox explică (pentru Sn4k3):

In primele 3 episoade nu am inteles nimic, nu stiam ce s-a intamplat in trecut! Daca o sa continui sa te uiti o sa iti placa si o sa intelegi, crede-ma!
Nu am cum sa-ti zic ca o sa stric tot farmecul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar la episodul 8 am abandonat seria, m-a plictisit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Nu ti-l recomand, incearca supermatural, e genial

| Clorox explică (pentru Balan_Andrei_1994):

Nu-mi place, zici ca-i scooby doo doar ca fara caine...
E mai interesant AHS!

| Ungureanu_Sabina_1993 a răspuns:

Interesant