| TheDarkDragon a întrebat:

Ce parere aveti despre anularea serialului Lucifer? Credeti ca sunt sanse sa fie preluat decatre alt canal?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi pasa, oricum nu-mi placea. laughing

| RAY a răspuns:

De cand sa anulat? nu am stiut asta, am vazut primul sezon, ce chestie, poate nu avea asa mare audienta, nu prea cred ca un canal tv preia ceva ce s-a dovedit a nu avea audienta

| TheDarkDragon explică (pentru RAY):

De sambata parca.S-a mai intamplat si cu alte seriale sa fie preluate, si am vazut ca acum fanii Lucifer fac pe retelele de socializare un scandal de toata frumusetea laughing in fine, e adevarat ca i-a scazut audienta, dar tot e mai vizionat decat multe alte seriale.

| Sn4k3 a răspuns:

Sa speram, s-a intamplat si cu seriale mai slabe.

| kar1GaNNN a răspuns:

Ar fii păcat si sigur nu îl va prelua nici un canal.