| adellina a întrebat:

Va uitati la fenomene stranii? Ce parere aveti despre aceasta emisiune? Credeti ca este adevarat tot ce se intampla?laughing

10 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da, urmaresc emisiunea dar nu cred ca sunt reale chiar toate cazurile ...au mai inventat si ei, cel putin eu asa cred.

| Marii a răspuns:

Da, ma uit. Imi place emisiunea, nu stiu daca ei zic in toate emisiunile adevarul, dar stiu sigur ca emisiunea asta si niste intamplari din viata mea mi-au starnit interesul pentru parapsihologie. happy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Ma uit, e tare, ma sperii

Da` nu cred ca`s realeoh go onlaughing

| Lary a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat sau nu dar pe mine ma sperie:-s

| SelenaDesire a răspuns:

EE, nah, obisnuiam sa ma uit, dar nu cred ca sunt reale. Adica, parca si simt cum incearca ei mereu sa inventeze povesti cat mai usor de crezut. Intr`adevar e de groaza, dar nu, nu cred.

| drumurile a răspuns:

Cred ca sunt intamplari adevarate, totusi pe discovery nu da facaturi

| lolfashion a răspuns:

Si eu ma uit la emisiune dar totul e un fake insa ideea e foarte buna si imi plac filmele si emisiunile de genul paranormal sau horor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ma uit. Eu zic ca is intamplari reale, dar nah ei cand fac reconstituirea "ingrasa porcu`" si mai baga acolo niste chestii "stranii:. Is adevarate, dar nu in totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic despre ce zici. sincer esti nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e faina emisiunea...nu stiu ce sa zic... e adevarata, dar nu in totalitate