| katherine585 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul 2012? credeti ca o sa se adevereasca? o sa se intample ceva in 2012? vreau si parerea voastra:X:X:

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu cred ca te-ai uitat la film. Nu vine sfaristul lumii in film. Asa credeau aia. De fapt apa se apropie de pamant, adica creste nivelul apei si pamantul se mai strange, atata tot. Oricum, asa ziceau si in 2000, 2004, 2006, 2008, etc.

| deea89 a răspuns:

Filmul mi-a placut, l`am vazut acum mult timp.Nu stiu daca se va intampla sau nu ca in film.S`a mai spus odata ca vine sf. lumii si nu a venit.Dar la cum stau lucrurile prin lume, cu economia, cu vremea etc, te cam pune pe ganduri.Dar la fel, nu cred ca o sa vina sf. lumii la anul.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Sincer eu cred ca da. cred ca o sa sa intample ceva. la inceput eram foarte sceptica in a imi da cu parerea, nu stiam ce sa zic dar acum pot sa zic ca da, cred ca o sa se intample ceva. Adca priveste si tu! Lumea asta pare sa se duca de rapa. O multime de revolte in lutima vreme, cutremure, explozii nucleare criza economica, tsunami, toate au dus la o multime de morti si dezastre greu de trecut cu vederea. Am vazut acumm vreo luna un film care mi-a deschis ochii. Acesta se numeste Nostradamus, sincer ti-l recumand avand in vedere ca iti pui asemenea intrebari, poate te va ajuta. Sa nu crezi ca sunt emmo sau dezechilibrata psihic sau ceva dar intr-un fel mi-ar placea sa fie sfarsitul lumii, poate dincolo de acea fatalitate ne asteapta altceva, ceva ce lumea asta nu ne poate oferi...

| ionutz4u92 a răspuns:

Cei de la OTV se mai pricep la astfel de scenarii confor lor sfarsitul lumii va veni poate chiar astazi sau maine depinde in ce stare se afla Dan Diaconescu. Parerea mea este ca nimic din ceea ce spune filmul nu se va intampla.

| coolboycatalin31 a răspuns:

Nu cred in prostii.
Stai linistit ca nu vine sfarsitul lumii in 2012.