| hellokitty95 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Hachiko, a dog story"(2009)? De ce v-a placut? Imi puteti spune ce premii a castigat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Mi-a placut la nebunie,sincera sa fiu. E incredibil cum un catel isi poate iubi stapanul - cu o dragoste fara interese, pura. Asta m-a emotionat pana la lacrimi.

Nu prea stiu ce premii a castigat, pe net nu am gasit nimic.
Imi pare rau. sad

2 răspunsuri:
| bulgaras_3493 a răspuns:

Fff bun filmul am plans la el big grin.nu stiu daca a castigat ceva

| Bella_4690 a răspuns:

Filmul a fost superb. De nota 10! Am plans foarte mult pentru ca povestea este trista insa acel catel m-a impresionat : devotamentul si iubirea lui fata de stapan chiar si dupa ce stapanul sau a murit sad.
Din pacate, nu stiu ce premii a castigat acest film. Scuze happy