| anonim_4396 a întrebat:

Bună,Voi ce părere aveți? Filmul The blair witch project este real?

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Copii... nu fiti naivi. Orice film horror, cat ar parea el de real, tot film ramane. Crezi ca daca ar fi gasit ceva concludent la fata locului, care sa dea macar putin a paranormal, ar fi stat asa in tacere si fara sa faca mare zarva? Asa-i stii tu pe prietenasii din mass-media? Deci, atata timp cat nu vezi la stiri reportaje cu 'a disparut cutarescu in padurea x, copacul n e suspectat', poti sta linistita.
P.S. cand am citit prima oara titlul am crezut ca e un film gen fairytale de pe Disney.

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru xBya):

laughing)) parea foarte real thinking

| florin912 a răspuns:

Nu