| a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul 'trust'? As vrea sa-l vad.

Răspuns Câştigător
| kzn00b a răspuns:

Un film dramatic ce ne dezvaluie un subiect din prezent, abuzurile pe Internet si toate efectele negative ale acestora. Un scenariu foarte bun, iar despre acting am doar cuvinte de lauda, fiind reusit si cat se poate de real. Merita vazut! 9/10

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Trust" fiind titlul original?, sau vreo traducere in limba romana?
Daca e titlul original, am vazut filmul (trust=incredere) si mi s-a parut bunicel. Ma rog... exagerarile americane obisnuite, pentru ca, totusi, refuz sa cred ca unii pot fi chiar atat de idioti.

Răspuns utilizator avertizat
| 4ndr3i a răspuns:

E super ok filmul.As putea sa zic ca ai putea invata multe avand in vedere si abuzurile pe internet cum zice si kzn00b.
Merita vazut dupa parerea mea.

| LoLiTa1808 a răspuns:

Bunicel.Sa zicem ca merita vazut.