| DracusorImpielitat a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "WRONG TURN 4", daca puteti, sa-mi si-l povestiti, ca nu l-am vzt pe tot, ( pe tot povestit )

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Se termina naspa, mor toti!

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Ce este de povestit despre Wrong Turn 4?
Toate personajele mor la final, canibalii câștigând din nou, atât.
Numai bine!

| SDC a răspuns:

Uita-te pe net! online.

| DracusorImpielitat explică (pentru SDC):

Nu te-ai prins? mi-e scarba, da vreau sa stiu cum se termina.

| SDC a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

Se termina naspa, mor toti!

| monicutza_5552 a răspuns:

Prea sadic... si in mare parte se vede ca este facatura

| Phantooma a răspuns:

Foarte aiurea sfarsitu...
Ultimele personaje (2) scapa aman2 se urca pe un snowmobil si isi taie capu intr-o sarma ghimpata dupa vine un nebun cu o masina si le ea capetele la aman2 ff aiurea dupa mine... da sa zicem oleaca de groaza big grin