| allexandracovaci a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti de Cristina >>ciobanasu?

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Sincer, mi se pare o pitipoanca.

| allexandracovaci explică (pentru JustRoxanne):

Aham. stiu dar voiam sa vad. nah

6 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Nu mai multe decat iti poate spune google-ul tongue

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa afli. cauta pe netwinking papakisswinking

| Fatanumarul1 a răspuns:

E tampita si o taranca. Are niste balcoane si isi ia deseori bluze transparente, numai ca sa i se vada. smug vocea ei nu este prea stralucita, e uratica, daca nu aparea atunci la dansez pentru tine nu stia nimeni nici cum o cheama. straight face se da smechera ca e in pariu cu viata, e mereu cu nasul pe sus si crede ca le stie pe toate, e antipatica, la examenul in clasa a 8a la matematica a luat 5.2. Eu sincer nu o suport. :& ..mancaoar cainii. smug

| FadeToMetallica a răspuns:

Nu stiu cine mai este si asta dar uite, wikipedia stie http://ro.wikipedia.org/wiki/Cristina_Ciob%C4%83na%C8%99u