| RebbeSKhon a întrebat:

Repede! Repede! Ce s-a intamplat aseara la NINI?

cat de repede puteti va rog! Dau si pamblica!

6 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Aseara nu a fost Nini deoarece a fost a doua zi de Paste si au dat altceva, dar este in seara aceasta la ora 19.30, episoadul 85.

Sper ca te'am ajutatkiss

| Cineva3 a răspuns:

Aseara nu o fost NiNi! Asta seara este episodul 85. Imi dai FUNDA?

| RebbeSKhon explică:

Ketammine? imi poti te rog sa imi spui de ce mi-ai pus film de groaza in loc de Nini?

| fataly a răspuns:

A facut varicela. Apoi le-a dat si celorlalti varicela.Copii vor sa apere parcul de turbata aia cu ordinul judecatoresc, si intr-un final aia cu distrugerea parcului s-a indragostit de fiul cel mic al lui thomas ambasadorul. apoi a venit unu evreu si plin de bani care vrea sa o cumpere peNINI! si sa o faca sotia lui.Thomas insa n-are cum sa o apere pentru ca a primit ordin de la cancelarul Santa culiana sa ii indeplineasca evreului toate dorintele! Acu sa vedem!