| AleKkKs a întrebat:

Ce sanse sunt ca Uchiha Shisui sa nu fie mort? Astp pareri :d

Răspuns Câştigător
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Itachi,nu i-a furat ochii. Unul i la furat Danzou, iar pe celalalt i la dat lui itachi de buna voiewinking

14 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu mai are ochi dar nu e mort...a disparut doar

| Seby80 a răspuns:

Doar cu Edo Tensei. Dar în rest, slabe șanse. E clar că Itachi i-a furat ochii când i-a fost ordonat să-i ucidă pe toți din Uchiha. happy

| b34TdoWnLiV3 a răspuns (pentru Seby80):

Itachi,nu i-a furat ochii. Unul i la furat Danzou, iar pe celalalt i la dat lui itachi de buna voiewinking

| zinedinzidan a răspuns:

Pai sunt sanse destul de mari sa fie in viata pentru ca Itachi l-a cunoscut si a primit un ochi de la el,nimeni nu a spus ca a murit, poate traieste pe undeva ascuns si orb sau ceva in genu, fara ca lumea sa stie, ca in manga il arata ca si cum s-ar indrepta spre o cascada, poate in spatele ei e ceva.

| Azµre a răspuns:

Yup dead and gone for long...

| Jakoban a răspuns:

Ar fi ceva sa nu fie mort...
Dar nu stiu....sunt sanse sa fie tobi dar nu se stie inca...

Răspuns utilizator avertizat
| Jakoban a răspuns (pentru Rockon398):

laughing

| AleKkKs explică (pentru Jakoban):

Tobi e uchiha obito

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu709 a răspuns:

Hai sa o luam asa in felul urmator!
Uchiha Shisui este de fapt Tobi si a devenit cel mai periculos inamic al lui Naruto!
Tobi vrea sa adune toti monstrii cu cozi pentru a invia monstrul cu 10 cozi si pentru a folosi tehnica suprema sharingan(sa puna un sharingan urias pe luna si sa intre toti in ghenjustul lui).

Răspuns utilizator avertizat
| Kekokll a răspuns:

El nu ie mort doar a parasit satul unul din ochi i-a fost furat de catre Danzo iar unul i la dat lui Itachi, oricum probabil ca nu o sa apara prin anime.

| AleKkKs explică:

Dar nu i sa gasit corpul. mai astp pareri bune

| Anonimatus1235437 a răspuns:

Nu are niciun ochi..normal ca e mort