| Bianca9876 a întrebat:

Ce se va intampla la final de sezon 2 din violetta? care vor fi cuplurile? funda si mersi anticipat *;;

Răspuns Câştigător
| deny1230 a răspuns:

Esti proasta sau te faci? Sezonul 2 s-a terminat din 11 octombrie in Argentina si toate episoadele sunt pe youtube, asa ca daca stii ca esti proasta mai bine taci din gura.

4 răspunsuri:
| siquic a răspuns:

Aloo... ateapta femeie ca de unde sa stim noi? Trebuie sa se termine sezonul ca noi nu avem de unde sa stim straight face

OK?
Bine daca vrei imi dai FUNDOTA laughing

| siquic a răspuns (pentru deny1230):

Lasama in pace ca mie nu imi place Violetta si nu mi-am pus numele Violeta tongue ca imi place si poza da? por si si, plu imi place numele si pozele ei tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue straight face

| deny1230 a răspuns (pentru siquic):

Loca chica...ok, stai putin.Deci tie nu-ti place serialul, dar totusi ai ca nume de profil violetta, ai poza de profil cu martina stoessel si mai si comentezi ca proasta la intrebarile fanilor violetta? Daca nu te intereseaza serialul deloc, de ce scrii comentarii jignitoare? Si mai am o singura intrebare:Esti proasta sau te faci?

| Bianca9876 explică (pentru deny1230):

Multumesc deny1230

| deny1230 a răspuns (pentru siquic):

Esti proasta sau te faci? Sezonul 2 s-a terminat din 11 octombrie in Argentina si toate episoadele sunt pe youtube, asa ca daca stii ca esti proasta mai bine taci din gura.