| katty_6203 a întrebat:

Ce seriale(mai vechi din trecut)v-au placut cel mai mult(ex:Sunset Beach, Dallas...)? Dar acum la ce seriale sau telenovele va mai uitati(daca aveti timp, bineintelestongue)?

Răspuns Câştigător
| claudia1981 a răspuns:

In trecut Sunset Beach iar acum Dragoste si pedeapsa si EZEL.winkingFRUMOS ACTORU NU?

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Iti scriu aici toate serialele la care m-am uitat si ma uit in continuare, pentru ca toate mi-au placut cam la fel de mult.
-Torchwood
-Heroes
-Supernatural
-The Vampire Diaries
-Kyle XY
-Grey's Anatomy
-House MD
-The Tudors
-Legend of the Seeker
-Cougar Town
-How I met your mother
-True Blood
-Lie to me
-Pretty little liars

| Chrysk2 a răspuns:

Nu ma uit la telenovele,sincer, sunt pentru oamenii care nu pot intelege un film mai greu, Gen MEMENTO.
La seriale ma uit foarte mult,
Supernatural
Dexter
Prison break (a fost genial)
Hellcat
The vampire diaries
Breaking.In(e nou)
Breakout.Kings (la fel e nou)
house
Doctor Who (bestial)
Torchwood
Lie to me
Spartacus
two and a half men
Si multe altele laughing

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Vai am adorat serialul Pasiuni si telenovela Ingerul Noptii dar dupa Pasiuni eram topita a fost difuat acum cateva luni pe national da nu au dat serialul pana la sfarsit din cauza ca avea 3000 de episoadelaughingacum in prezent ma uit la desene am 18 ani da imi plac foarte mult nici mancare nu pot sa mananc daca numi plac desenele de sunt in acel moment la TVrolling on the floorde telenovele nici sa nu aud m-i se pare o pierdere de timpoh go on

| katty_6203 explică:

Bineinteles @claudia.Ti-am zis deja ca-mi plac si actorul si serialulwinking

| katty_6203 explică:

@Claudia de ce ai schimbat poza de la profil(daca tot iti place respectivul actor)?happy