| pustiinocent a întrebat:

Ce seriale preferati in afara de goosip girl si glee si daca ati putea sa imi spuneti si cate ceva despre ele dau funda cat mai multe

Răspuns Câştigător
| Alexandra260 a răspuns:

Buna. Eu ma un si la Pretty Little Liars, mi se pare un serial foarte frumos cu mult secrete si mister. E genul meu deoarece e cu adolescenti si dragoste intre ei. Mie una imi place, daca vrei cauta o mica desciere pe internet. happy

4 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Dexter,LOST, Vampire diaries,True Blood, Teen Wolf, Mad Men, The Glades, Lip Service (e cu lesbiene daca te intereseaza)

| mihaelaScumpaA a răspuns:

Era unul wild child! cred! sper ca e bun!big grinthinking

| xCarolina a răspuns:

Preferatul meu e Grey's Anatomy, serialul meu de suflet.E vorba de viata personala, dar si de activitatea profesionala a unor chirurgi din Seattle, surpinzand in mare parte evolutia lor ca doctori.

| EFE21 a răspuns:

Grey's Anatomy, True Blood, Breaking Bads, Lost, Stargate Atlantis :X etc. funditaaahee hee