| BeaBya121 a întrebat:

Ce seriale recomandati? De preferat sa nu fie terminat sau anulat si nici sa nu fie la sezonul 5-6.

5 răspunsuri:
| Cozyy a răspuns:

Pretty Little Liars
the vampire diaries
teen wolfs

| andreea7214 a răspuns:

Buna, eu ma uit acum la How I met your mother, este foarte bun, urmeaza sezonul 9, are de toate, daca vrei ceva mai horror uitate la The walking dead, e la sezonul 3 deocamdata ...alte seriale foarte faine ar mai fi, Breaking Bad, The mentalist, Game of Thrones...sunt seriale bune toate.

| faramatania a răspuns:

The Carrie Diaries
Hellcats
Teen Wolf
Hemlock Grove
Banshee
Arrow
The Walking Dead
Continuum
Orphan Black
Cult
Revenge
The Americans
Game Of Thrones
Pretty Little Liars

| LivingLouder a răspuns:

Pretty Little Liars
The Americans
Hellcats

| ioanaAn a răspuns:

Borgias. E cu preoti, mita, razboaie si tot ce mai fac ei pe langa indrumarea credinciosilor.