| andreyucadragutzica a întrebat:

Ce seriale sau filme cu doctori tip"Grey's Anatomy"sau "Nip Tuck" cunoasteti?

5 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

House M.D. - cel mai tare serial cu doctori(impreuna cu Grey's Anatomy), Private Practice, Off the Map, Miami Medical, Mental

| Shiver a răspuns:

The human centipede
doctor who

| DinaraStakhovska a răspuns:

Doctor Who=Serial
Medicine Man=Film
The Hospital=Film
Spitalul de urgenta=Serial
Stagiarii-Serial

| Pure.Sunshine a răspuns:

Private practice - daca ai urmarit Grey's ai vazut un episod in care Addison pleaca in LA la o clinica privata. Acela e de fapt episodul pilot pentru serialul asta

House - l-am urmarit pana la ultimul episod. Acum astept continuarea

Poti sa alegi din lista: http://www.tvblog.ro/istoria-serialelor-medicale/

| Mady19 a răspuns:

"Bones" sau "Body of Proof", sunt seriale foarte faine!