| only me a întrebat:

Ce seriale urmariti si ce va place la ele? Imi puteti recomanda niste seriale comice, la care sa rad? Eu de exemplu urmaresc Grey`s Anatomy si e superb.love struck

5 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Cel mai tare serial este vampire diaries; x dar probabil ca`l sti
Daca nu-l sti uita`te la el ca merita din plin
Daca ai mai vrea sa razi. uita`te la The Bing Bang Teory.
Sau daca iti plac filmele cu adolestenti si muzica uita`te la Glee

| myangel_8969 a răspuns:

Ghost whisperer; vampire diaries; heroes; h2o; mie astea imi plac:X

| Tudy95 a răspuns:

Two and a half men cel mai tare ( o fost declarat cel mai bun serial de comedie din istorie)

| Madenstein a răspuns:

Ceva in gen Grey`s Anatomy, ar fi House.
Tot cu spitale, ar mai fi Scrubs.
Iar daca vrei comedie, iti recomand Married with children, Seinfeld, Friends. Si Scrubs e amuzant.

| YoYo a răspuns:

2 barbati si jumatete. Ce imi place? Comedie la maxim! Pro tv de luni pana joi 11 si 5