| Clannad a întrebat:

Cine se uita la Grey`s Anatomy?

De cine va place ( fata ) dar si ce doctor va place?

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu ma uit non-stoplaughing Poi fata de Meredit si Dr normal Dereklove strucklove struck

| Crisyy a răspuns:

Meredith si mcdreamybatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| xSoaked a răspuns:

Eu ma uit. Pai ca infatisare cea mai draguta fata mi se pare Izzie, dar personajul meu feminin preferat este doctorita Bailey big grin Iar doctor thinking Mark Sloan smug

| morenaRox a răspuns:

Eu ma uit happy Imi plac toti cei care joaca in Grey's Anatomy, pacat ca Izzie, George si Burke ies din scena. Mi-ar fi placut ca Izzie sa ramana cu Alex, George cu Callie iar Dr. Burke cu Cristina tongue

| f a răspuns:

Imi place cum arata doctorul Mark Sloan si micuta Greyhappy

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Salut, fata care imi place, adica o consider ce-a mai faina, e Addison, iar doctor...hmmthinking Alex, dar si Mark e bunoc; x
Bye, byekiss

| HopeFul a răspuns:

Buna...ma uit la Grey's Anatomybig grin... o ador pe Izzie si imi place de George. e foarte draguthappy