| mmadalina98 a întrebat:

As vrea sa mai urmaresc niste seriale dar nu stiu pe care. Cel mai bun top 5 + descrierea serialului si de ce v-a placut sau va place sa urmariti, primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladGangstaBoy a răspuns:

5.Dexter
4.House M.D.
3.Prison Break
2.Supernatural
1.Ghost Whisperer
In Dexter e vorba despre un politist care este in acelasi timp si un criminal in serie care pedepseste criminalii neprinsi de politie.
In House M.D. este vorba despre un doctor care uraste aproape orice.
In Prison Break este vorba despre 2 frati care omoara tot felul de creaturi.
Im Ghost Whisperer este vorba despre o femeie care are abilitatea de a vedea fantome!
Daca ti-a placut Ghost Whisperer iti recomand si The Client List, este cu aceeasi actrita din Ghost Whisperer, Jennifer Love Hewitt!

3 răspunsuri:
| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Dexter,spartacus,sopranos,entourage, skins, misfits, game of thrones, weeds, breaking bad.

| Marissella a răspuns:

Ar trebuie sa mentionezi ce fel de seriale! Apoi, iti voi spune recomandarile mele.