| vladut91 a întrebat:

CEAU TPU! As vrea sa imi ziceti care este cel mai tare anime?
NU ma luati cu toate animeurile care nu le stiu va dau 3 anime si punetile intr-un top sa vad. Nu ma fatei prost etc... ca nu sunt bune. Argumentati raspunsurile nu puneti doar in ordine
Dupa mine
1Dragon bal ( Z. GT. KAI)
2Narutu...
3Pokemon

Spuneti-mi ce parere aveti despre fiiecare si spuneti ce va place mai mult

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Dupa parerea mea Naruto e pe primul loc deorece mi se pare cel mai tare anime EVER!

Apoi sincer sa fiu mai imi place si Pokemon dar nu ma omor asa de mult.
Lista ar fi gen:
1) Naruto
2) Dragon Bal
3) Pokemon.

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

1. Pokemon
2. Dragon Ball
3. Naruto

| vladut91 explică (pentru Grimmjow69):

Wa frate stiti sa cititi ( argumenteaza-explica )
Daca nu argumentati ( de ce ) nu va dau funda

| ryuu a răspuns:

Hey! Dupa parerea mea este simplu, top-ul meu este acelasi cu al tau.

1. Dragon Ball - este un clasic al genului actiune, superputeri. Chiar este o baza pentru unele anime-uri.
2. Naruto - este unul din cel mai popular anime in prezent.
3. Pokemon - anime-ul copilariei

| NoOneKnow a răspuns:

Pokemon! E cel mai tare din totdeauna.
Naruto- imi place ideea generala
Dragon bal

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună.

Păi, 1. Vampire Knight 2. Toradora 3. One piece 4.Rosario Vampire

| vladut91 explică (pentru MikkyAnduu24):

Deea ai citit intrebarea? complet? Reciteste-o si apoi dai raspunsul

| MikkyAnduu24 a răspuns (pentru vladut91):

Eu ți le-am zis pe alea care îmi plac mie. laughing)

| vladut91 explică (pentru MikkyAnduu24):

Deea dar daca eu te intreb 2+2 face 4?
Si tu imi zici 1+3 face 4
Rspudne la ce te itnreb nu la ce vrei tu