| gabitza_3022 a întrebat:

Ce >facetibig grin< 1.cine vrea sa afle mai multe despre mine puneti intrebari aicihappy
2. Ce parere aveti despre melodiile astea noi?
3. Ce va place sa faceti cel mai mult?
4.De putin timp am un fratior si imi e tare frica...generatiile viitoare vor fi mai distruse decat astea?

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salutare! Eu unul fac bine si ma pregatesc sa inchei activitatea din aceasta noapte.
1. Ce varsta ai si de unde esti?
2. Muzica incepe sa scada din ce in ce calitativ, iar dupa parerea mea 2009 este anul cel mai slab din toate timpurile...
3. Imi place sa ajut oamenii, sa fac cat mai mult bine pe acest pamant si mai apoi ma ocup si de restul.
Toate bune happy

11 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Buna dimineata, ce faci?

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Buna! Bine fac, astept sa ma duc la scoala odata ca sa scap si de ziua astalaughing. Pai. ce hobby`uri ai big grin? Melodiile noi.hmm.nu mi se par mai bune ca cele din anii trecuti, dar sunt ok. Imi place sa ies afara cu prietenii, sa merg pe role/bicicleta, sa cant, sa ascult muzica...sa stau pe internet etc tongue. Sunt invidioasa! Si eu imi doresc un fratior mai michee hee. din pacate, cred ca da. Dar tu trebuie sa ai grija de el, si sa-i explici ce-i bine sa faca, si ce nu, si-ai sa vezi ca nu va ajunge ca ceilalti.cat are?big grin hai ca am plecat, o zi buna. pa pa!kiss

| Brotacelu a răspuns:

1.Imi fac "pornirea"
2. Nu ma omor dupa ele
3. Multe... ma dau cu barca pe net[navighez] laughing) rolling on the floor)
4. Citez doua cuvinte de la Ombladon "generatia McDonald`s"

| pypa007 a răspuns:

Stai in pat bine in velita si bea ceaiuri
pinklolipop2009 daca gasesti catina ia catina ca eu am fost racit in curgea nasu si am loat sirop de catina in 2 zile mia tracut as recomand sa iei sirop de cotina ca e bun pentru raceala si gripa catina e pentru toate bolile

| gabitza_3022 explică:

13 targu mureshappy si pentru little_angel..ma uit la filme...momentan stau cu servetelele dupa mine si incerc sa dorm dar nu potsadraceala astasad

| gabitza_3022 explică:

Neata la totihappy pai multzam'laughing all pentru sfaturile cu racealahappya inceput sa imi treaca de cand a facut mama papanashilaughing) eh.sunt mai binehappytu ce faci Gabitzu?happy siii pentru nickname are o luna si o saptamana credthinking daca nu vreo 2 saptamanalaughing ehh nicuhee hee vezi ce patesti daca nu esti cuminte?laughing

| gabitza_3022 explică:

Aa si pentru nicknamelaughing hobby'uri?thinking cred ca muzica, handbalu, prostia omeneascalaughing(sa rad de ea) etc etc etc

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Buna dimi happy
Poi bine happy, pic somnoroasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Bine ai venit. happy
Mie imi plac mult melodiile noi!
De obicei stau pe TPU, desenez, ascult muzica, citesc o carte si privesc un film. Tu? happy
O seara linistita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vedea a 4a intrebare.
In fine... daca il educi cum trebuie, nu! happy AI grija cu cine se plimba, ce prieteni are, s. a. m. d!
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pinklolipop2009, imi pare rau pentru tine.
fa-ti un ceai fierbinte si culca-te ca e tarziu!
O noapte cat mai linistita.;)
Si o mica dedicatie: http://www.youtube.com/watch?v=1CuYKSCqYng