| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Cei care urmăresc serialul House MD,ce părere aveţi acum că s-a terminat? Aţi văzut sfârşitul? Dacă da,cum vi s-a părut? Şi dacă nu,la ce sezon sunteţi? (Fără spoilere vă rog, mai sunt şi unii care poate nu au văzut sfârşitul sau care vor să se uite).

3 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Eu sunt de abia la sfarsitul sezonului 2 happy oricum, House este genial - s-a nascut pentru rolul asta! :X

| Shatteredx a răspuns:

Sunt doar pe la jumatatea sezonului 7, inca House e cu Cuddy, m-am oprit de vreo 3 luni ca sa pot invata, toata ziua ma uitam

| Zendaa a răspuns:

Sunt la sezonul 6, si acum ca e vara, vreau sa ma apuc din nou de House.Sincer,cred ca o sa fie o surpriza pentru mine sfarsitul, deoarece sunt curioasa ce se va intampla cu 13 puppy dog eyes.
P.S. Il iubesc pe House cu Cuddy :X.