| anonim_4396 a întrebat:

Chiar exista filme snuff? Ati vazut voi sau auzit de ele? As vrea niste detalii daca se poate...

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, există.
Snuff este genul de film care imortalizează uciderea efectivă a unei/unor persoane, fără ajutorul efectelor speciale, cu scopul expres de distribuție, divertisment și exploatare financiară. (definiția de pe wikipedia)
Evident, adevăratul film snuff nu există pentru noi, oamenii de rând, ca să putem discuta pe TPU despre așa ceva. Un film de un asemenea calibru se va procura doar în mod ilegal.

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Ala cu 3 guys 1 hammer se gaseste online si nu e ilegal. altul nu stiu nici eu. Ce a zis ala de sus e film normal nici n-are rost sa il mai intreb altceva.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

„3 Guys 1 Hammer" nu e film snuff pentru că nu a fost înregistrat în scopuri comerciale.

4 răspunsuri:
| ONE123456789 a răspuns:

Da, exista. Eu am vazut un film Snuff 102....si e groaznic. Sunt foarte scarboase. Trebuie sa fii tare de inima ca sa rezisti pana la sfarsit. Deci Snuff 102 e ok. Vizionare placuta!

| Florea_Ramona_1981 a răspuns:

Voi realizati ca vorbiti de snuff-uri? In primul rand, un snuff presupune uciderea EFECTIVA, REALA, FARA TRUCAJE, a unei persoane. O persoana pe care o gasesti la morga. Chiar credeti ca ajung asemenea filme la publicul larg? Sunt spatii inchise in care circula, pentru ca nu ma indoiesc ca exista. Trebuie sa ai destul de multe zerouri in cont si relatii mai mari decat ale elui Trump ca sa ai acces la asa ceva. Sa fim seriosi. Despre ce vorbim?