| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit `Fortele Raului Absolut`?
Cum vi s-a parut?
Se merita sa il citesc?
Cate carti sunt si cum se numesc?!

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Le-am citit si mi-au placut. Merita sa le citesti pentru ca este o combinatie intre dragoste si actiune si este o carte ce descrie supranaturalul si anume o fata care vede fantome, un varcolac, vrajitori si asa mai departe. Sunt 3 carti in total:
I. "Invocatia"
II. "Revelatia"
III. "Rafuiala"

| ralucaralu a răspuns:

Eu le-am citit si sunt foarte frumoase. Merita sa le citesti. Sunt 3 carti: Invocatia, Revelatia si Rafuiala.Nu o sa regreti!

| ColorBubbles a răspuns:

Sunt foarte faine si merita sa le citesti...iti trezeste mult interes...nu o sa regreti.Se numesc : I. "Invocatia"
II. "Revelatia"
III. "Rafuiala"

| CartideCitit a răspuns:

Despre "Fortele Raului Absolut" poti citi pe www.cartidecitit.ro. Cartile sunt frumoase, citeste recenziile pentru fiecare in parte aici:
http://www.cartidecitit.ro/......-Armstrong
http://www.cartidecitit.ro/......g-recenzie
Lectura placuta!

| Unnoticedful a răspuns:

Salut! Am citit seria "Fortele Raului Absolut", si mie mi-a placut foarte mult. Dupa parerea mea, seria merita citita daca iti plac astfel de carti fantasy happy.
Ele sunt in numar de 3, si se numesc:
- Invocarea;
- Revelatia;
- Rafuiala.
E o poveste antrenanta, care te tine mereu in suspans si care se dovedeste a avea un deznodamant neasteptat. E una din seriile mele favorite.

Ti-as putea sugera si Luna plina si A doua luna plina, doua catri scrise de aceeasi autoare. Desigur, daca ai dori sa citesti si alte carti iti sugerez Academia Vampirilor, Vampirii din Morganville, dar si multe altele. Daca te intereseaza, adauga-ma ca prieten si mai vorbim. happy

Pa-pa si spor la citit!

| yonyana a răspuns:

Sunt geniale cartile. Le recomand tuturor big grin