| AddaXD a întrebat:

Eu acum citesc "Fortele Raului Absolut" si imi place foarte mult. Este adevarat ca va aparea si film - am citit pe Facebook?

4 răspunsuri:
| becka133 a răspuns:

Pai scriitoarea a spus ca ar fi de acord, dar deocamdata nu s-a anuntat nimic oficial, si nici nu s'au gasit regizori si actori happy Ramane de vazut. Pwp :* happy

| AddaXD explică (pentru becka133):

Asta stiam si eu, Roberta straight face

| becka133 a răspuns (pentru AddaXD):

Tu ai intrebat, eu ti'am raspuns ce stiuwinking Si ai intrebat doar dava va aparea si film si nu ai mentionat nimic despre ce detalii sti tongue. Oricum bafta! :*

| SoulEater44 a răspuns:

Da este adevarat ca va aparea (din cate am auzit) in cursul anului viitor! Si eu abia astept sa apara mai ales ca cele 3 volume au fost senzationale si sunt curioasa cum vor reusi sa transpuna actiunea si suspansul in film.