| Les_Adrian_1933 a întrebat:

Cine a urmatit filmul The Dictator si parere aveti despre acest film?

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Un nou film tipic lui Sacha Baron Cohen. Exact cum ne-a obișnuit până acum, „The Dictator" are umor, sarcasm și o vastă libertate de exprimare.
Filmul abordează (ca întotdeauna) un subiect sensibil, într-un mod absolut spectaculos și diferit. Puțini gustă, și mai puțini apreciază, hazul lui Baron, însă mie una îmi place.
În ansamblu, l-aș cataloga ca pe o comedie reușită a anului 2012. Nu este un film care impresionează la nivel cinematografic, dar e numai bun pentru o seară relaxantă. Îl recomand.
Numai bine!

| William a răspuns:

rolling on the floor Mi-a placut foarte mult filmul.

| AlaRau2012 a răspuns:

Mi-a aladen foarte mult filmu