| Mandy a întrebat:

Cine a vazut filmul Avocatul diavolului? ce parere aveti? funda

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

E f bun filmulwinking unul dintre preferatele mele. Keanu + Pacino = love.

3 răspunsuri:
| GeoXD a răspuns:

Am vazut filmul cand eram mai mica, si m-a fascinat foarte mult, povestea era intrigata, si Keanu chiar si-a jucat foarte bine in film happy chiar m-a speriat la unele faze, insa la sfarsit mi-a placut mai mult decat cum eram la inceput
iti mai recomand un film in care tot Keanu mai juca happy Constantine, super tare filmul xD mi-a deschis ochii despre iad, rai, demoni si inceri
bye bye

| daηă a răspuns:

Eu nu l-am vazut. Dar dupa titlu mi se pare un film interesant. thinking

| kmy4kmy a răspuns:

E s000per deci m-a fascinat cred ca e un film care merita 1000 dar nu stiutiu ce parere ai ceilalti funda plizz