| Shayen a întrebat:

Cine a vazut twilight luna noua? Cum e?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Am vazut toate filmele, dar cel mai mult m-a enervat "Twilight Saga New Moon" (Amurg Luna Noua) pentru ca Edward pleaca, Bella o sa se arunce de pe o stanca, iar Edward o sa vrea sa se sinucida crezand ca Bella a murit. Nu reuseste pentru ca Bella pleaca dupa el si o sa se termine cu o mica lupta si Edward o sa o ceara in casatorie pe Bella. Te poti uita la film astazi la 20:30 pe ProTV.

3 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Am vazut toate filmele aparute pana acum si preferatul meu este 'ECLIPSA'. Luna noua este destul de OK, insa pe mine m-a enervat mult faptul ca Edward pleaca de langa Bella si o face sa creada ca nu o mai iubeste, dar pana la urma se intoarce si asta e bine. Uita-te si tu azi la 20:30 pe PRO TV.

| winchesters a răspuns:

Eu l-am vazut, este destul de slabut dupa parerea mea, aveam asteptari mai mari, dupa prima parte. Il poti viziona in aceasta seara de la ora 20:30 pe ProTv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E azi pe protv la 20:30.