| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga (daca ar fi vreodata propusa) o lupta intre Naruto si Goku? Funda cel mai explicit raspuns big grin

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goku. Din simplu motiv că Dragon Ball Z a fost unul dintre desenele cu care am copilărit, iar Naruto este o penibilitate.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru anonim_4396):

Uite ca o sa spun si eu de ce ar castiga Goku. 1 la mana - Goku si ceilalti puteau distruge o planeta in cateva secunde, 2 la mana - Naruto chiar daca are Vulpea cu noua cozi nu o sa fie niciodata mai puternica, nici in veci decat forma super saya-jin 4 a lui goku, si 3 la mana - Naruto ar pierde si nu ar avea nicio sansa impotriva lui Goku.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică:

Da ma? Ce zici sa taci din gura? Du-te-n **** mea de retardat. Ce te bagi ca fraieru in seama? Cred ca esti un fraier fara speranta si vorbesti doar ca sa faci conflicte intre alti user. Te-am raportat baiatu big grin.

| Never4ever a răspuns:

Naruto pentru ca el are vointa de a nu renunta niciodata.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Deci aici nu e vorba de vointa ca si Goku are chiar foarte multa vointa si nu se da in spate pentru o lupta. Este un luptator sayan, adica are o coada de mai maimuta mai pe scurt rolling on the floor. Deci mie imi plac amandoua dar Goku ar castiga deoarece sa fim seriosi, ei puteau distruge planete, putea sa-i omoare pana si pe cei mai puternici rai din univers. Sper ca te-am lamurit, stiu ca spui asta pentru ca iti place Naruto dar si mie imi place, doar ca Naruto ce putere are? Rasengan care nu prea face nimic, nici nu-l poate atinge, Rase-Shuriken care are o tinta foarte slaba e un gen de Genki-Dama a lui Goku, Iar modul Bjiu sau Senju nu prea o sa-l ajute deoarece Goku are si el Super Sayan 1, 2, 3. Oricum nu-l poate invinge Naruto pe Goku nici in modul Biju care cica in Naruto era foarte bengos. Goku este cel mai bun luptator al tuturor timpurilor. Nici nu a avut parinti cand era mic dar era foarte bucuros si inocent din cauza lovirii la cap cand era mic. Vreau sa iti vad parerea, chiar daca Naruto nu ar renunta niciodata stii ca el va muri? pana si un ki blast de-al lui Goten sau al lui Trunks l-ar nimici caci sa fim seriosi, SAYANI, Cele mai puternice fiinte din Univers dar cu toate ca erau cam prea mandre Goku era o exceptie la ei. Sper ca te-am lamurit si data viitoare fa o alegere gandita.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Mda...dar oricum intrebare nu prea are rost...ca fiecare e in anime-ul lui fiecare e puternci in felul lui si oricum nu s-ar pune vreodata problema sa lupte amandoi.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Da ai dreptate oricum fiecare face cum vrea nu trebuie obligat nimeni. Pana la urma daca Dragon Ball z se facea in zilele noastre cu o grafica beton poate te-ai fi uitat si tu...

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

O sa ma uit si eu ca am auzit multe pareri bune despre dragon ball z dar deocamdata eu chiar sunt fana Naruto si am sa fiu mereu.

| Marian_Claudiu_1993 a răspuns:

Naruto!

| Maka991 a răspuns:

Gokuulove struck.E Clar!winking