| cristi11234 a întrebat:

Cine credeti ca e mai puternic hatake kakashi sau might guy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Hatake Kakashi pentru ca are Sharingan, este mai calculat si stie mai multe tehnici de a lupta.

| Bezea a răspuns:

Might Guy ar matura pe jos cu Kakashi.

| XDarkAngel a răspuns:

Kakashi, deoarece Guy nu stie decat Taijutzu, acest lucru punandu-l in dezavantaj in majoritatea luptelor.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Hatake kakashi l-a invins de multe ori pe Gay si are acum sharinganul mai evoluat

| NuConteazaShinee a răspuns:

Hatake kakashi logic

| rotariurazvan a răspuns:

Might guy deoarece sharingan nu poate copia tai-jutzu

| gigel68 a răspuns:

Daca un urs si un rechin s-ar lua la bataie, cine ar castiga?

| motherfuckerstyle a răspuns:

Hatake kakashi

| cristi11234 explică:

Dark angel nu este adevarat lee stie doar taijutsu dar guy se pricepe la toate cele 3 tehnici

| cristi11234 explică:

Guy nu stie doar taijutsu