| Valyasdfg a întrebat:

Cine e de acord cu mine că la exatlon i-au adus pe Giani și jaguar pentru a creste din nou ratingul?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cum de ti-ai dat seama?

| J0B0MAT a răspuns:

Clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e exatlon? cine-s ăia?

| Andwta a răspuns:

Nu prea ma uit, dar Giani ăsta e foartr enervant. Face mai rău ca un animal. Pentru asta sa-l vrea?
Nu e singuru care mai pierde, dar ceilalti nu se enerveaza precum el. Parerea mea, a voastra care e?

| Valyasdfg explică (pentru Andwta):

Păi el se comporta așa că știe că.i plătit gras

| Andwta a răspuns (pentru Valyasdfg):

Presupun ca multi oameni tin cu echipa... nu mai stiu ce culoarr e, decat sa tina cu una care se manifesta asa