| SadSmiles a întrebat:

Cine este pasionat de serialele coreene si de ce?

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

Eu am vazut foate multebig grin
si chiar imi plachappy

6 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Parintilor si uncilor si matusiloe la plac mult seriaele coreene mai ales parintilor mei nu rateaza nici un episod din nol serial din legendele palatului de pe tvr1.pur si simplu le place sunt alfel de filme zic ei si le place felul in care se petrece actiunea, dar mie numi prea plac optez pe seriale americane ca gossip girl pa.

| Phantasmagoria a răspuns:

Eu le adorbig grin
Coreenii sunt absolut draguti.Cel mai frumos serial coreean pe care l-am vazut e,,You're beautiful". Imi place la nebunie limba coreeana, felul in care se imbraca, baietii sunt frumosi si e impresionant ca in filme au sensibilitate...
happy Cam atatlaughing

| Everything a răspuns:

Pai imi plac fiindca majoritatea sunt diferite de ceea ce se face in restul tarilor

| selenaxXxgomez a răspuns:

Mie îmi plac fffffffffffffff mult.
Le-am văzut aproape pe toate.
Cred că înttelegi că îmi plac ff mult de la poza mea.
Bafta!

| denidenisa98 a răspuns:

Eu una sunt innebunita dupa serialele coreene, dar si dupa muzica (kpop) si sunt de acord cu Kira cel mai frumos a fost You're Beautiful pentru mine♥

| angelo_8500 a răspuns:

Seriale coreene laughingNici vorba de asa cevabig grin