| GolopențaAdrian a întrebat:

Cine imi poate explica filmul Mulholland Drive (2001) si Donnie Darko (2001)? Cum vi se par? Primul film este pus recent pe primul loc in top ca cel mai bun film al secolului 21.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Donnie Darko e o prostie.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Este o prostie ca nu intelegi filmul de asta este o prostie

| Copila2016 a răspuns:

Mi-se par cam vechi filmele, cu ce au filmat hmm...

| GolopențaAdrian explică (pentru Copila2016):

Pai au filmat cu camera desigur

| Copila2016 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Stiu, dar rezolutia, pixeli, nu toate filmele se vad bine, eu de obicei ma uit cu ochelarii 3d conectand telefonul la ei.

| GolopențaAdrian explică (pentru Copila2016):

Bine filmul e in 2001 facut, deci daca te uiti la 1080 p de exemplu no sa se vada ca si la acelea care sunt facute acum