| Spencer789 a întrebat:

Cine imi poate spune cine este A, sau cine este in echipa A din Pretty Little Liars? Adica e doar o persoana, sau colaboreaza mai multi? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MeowPattie a răspuns:

Alison, Toby, Mona, cam atat ne-au lasat producatorii sa stim, iti dai seama ca vom afla probabil mai multe in sezonul 4, care apare in iunie. happy

1 răspuns:
| BlakeLively a răspuns:

Pai sunt mai multi pentru ca nu poate sa fie doar o persoana. Daca te-ai uitat la episoadele din sezonul 3, i-au aratat pe Toby si Mona. Ei sunt in echipa, dar ma sunt si altii.Sunt persoane care o urau pe Allison si pe fete, sau persoane care sunt apropiate lor.