| maryanaruto a întrebat:

Cine imi poate spune unde se sfarseste naruto adica care este ultimul episod unde se termina tot va ro g dau fundapllllsss

Răspuns Câştigător
| ArT_2528 a răspuns:

Se termina de tot cu seria naruto shippuuden pe la ep 178 ceva de genu ( mie imi pare raww ca se term ca sunt la ep 175 :(( ) poti sa vezi ep pe http://www.animekage.com;) )

9 răspunsuri:
| Optima a răspuns:

Naruto shoppuuden nu se termina pe la 180. mai are mult pina la sfirsit.

| ArT_2528 a răspuns:

Seria nauto se termina la ep 220winking dar mai este seria naruto shippuuden care are si ea cam 180 de epwinking
(eu ma uit la naruto shippuuden si sunt la ep 175 :X crying broken heart)

| AllyLove a răspuns (pentru ArT_2528):

Daca nu stii de ce mai raspunzi? sa stii ca naruto shippuden nu se termina la 180, adica acum eu sunt la 235 (l-am vazut joia trecuta)si uite ca nu s-a terminat!

| ArT_2528 a răspuns (pentru AllyLove):

Atunci cand am raspuns peste tot scria ca ultimul episod este 180. Si eu sunt o fana si urmaresc toate episoadele si am cautat si gasisem ca se temina la 180 pe mai multe site-uri.

| AllyLove a răspuns (pentru ArT_2528):

Ok, am vrut doar sa-ti atrag atentia si stiu ca unele site-ri ofera informatii gresite despre naruto happy

| alynutza_4997 a răspuns:

Stii nu cred ca o sa se termine asa repede cum a zis zozo pentru ca urmeaza si naruto akkipuden tonguewinking

| maryanaruto explică:

Ms mult pentru raspuns stiam eu cas astea da nu eram sigura si ma tot intrebam mersi mult de tot

| maryanaruto explică:

Ms mult pentru raspuns stiam eu cas astea da nu eram sigura si ma tot intrebam mersi mult de totkiss ios doar la seria naruto inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N'are cum. naruto este creat dupa manga si conform benzilor desenate ar trebui sa fie mai multe episoade thinking