| Dollicious a întrebat:

Cine imi spune niste seriale bune in afara de Pretty little liars, Gossip Girl sau The vampire diaries? De preferat drama

Răspuns Câştigător
| dianaaa9 a răspuns:

One tree hill, daca iti place, are 9 sezoane, The OC, 4 si 90210, cu 5.
In toate cele 3 este o gasca din liceu, iubiri, despartiri, prietenii. Sunt foarte faine toate.

9 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Violleta,Pariu cu viata twligt

| Helyos a răspuns:

Teen wolf
arrow

| Morphines a răspuns (pentru comsacodrut):

Aolo, iar Pariu cu moartea!
Violleta? PE BUNE? laughing

| Morphines a răspuns:

Încearcă „Misfits", „Teen wolf", „One three hill", „El barco", „El internado" și putem continua. Astea sunt pentru adolescenți...

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

The secret circle

| VasiDobie a răspuns:

Bona mea e un vamoir de pe Disney Chanel happy

| ioanaioana a răspuns:

Lie to mewinking

| Kristinx7 a răspuns:

The Glee

| NeonLights a răspuns:

Neveste disperate.
''Serialul este o combinatie foarte reusita intre comedie, drama si thriller si reuseste sa demonteze eternul mit al familiei perfecte americane, care are o viata perfecta intr- o casa perfecta dintr-o suburbie perfecta, cu vecini perfecti. "Neveste disperate " arata ca in spatele usilor inchise din acesta suburbie perfecta se ascund multe secrete.''
winking