| AlinautzaElenutza a întrebat:

De curand mi-am facut un blog si as vrea sa vad cine i-a dat like la articol. Acolo imi apare ca sunt 4 persoane, dar nu imi arata si cine. Am vazut ca pe alte bloguri, site-uri, si forumuri iti poti vedea personele. Imi poate spune si mie cineva cum sa fac sa se vada si la mine. Mentiones ca blogul este facut cu blogger. Dau funda. Multumesc anticipat. :*

2 răspunsuri:
| Sandu_Sergiu_1994 a răspuns:

Problema dumneavoastra e ca nu ati intrat in panoul de control pentru ca acolo apare