| Diana254 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste filme cu avocati/procurori? Ceea ce tine de justitie? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! big grin

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna! Daca iti plac filmele cu avocati, poti urmari AXN, sau Euforia si alte programe cu filme seriale, au cateva filme interesante, cum este Costume, Sotia perfecta, etc. Poate prinzi Jurnal TV, e din Rep. Moldova dar il prinzi pe satelit, are cele mai bune filme seriale(si cu avocati), si cele mai noi scurt metraje.

| faramatania a răspuns:

The Silence Of The Lambs
The Lincoln Lawyer
Primal Fear
Philadelphia
The Devil’s Advocate
A Time To Kill
Intolerable Cruelty
Liar, Liar
The Client
A Few Good Men

| Clouds a răspuns:

Serial Sotia perfecta