| raluca1601 a întrebat:

Cine imi spune un film cu impuscaturi, cu actiune multa, sa stai in suspans. Mi-ar place ceva cu politisti sub acoperire sa ii vad cum actioneaza in anumite situatii. Un film politist sau daca nu o actiune buna cu impuscaturi. Da sa fie fain si sa nu fie S.F

3 răspunsuri:
| oK3 a răspuns:

The expendables 2 aproape cu toti actori cunoscuti ex: stallone, arnold schwarzennerger, jet li, dolph lungren, bruce wilis, jasin stathan, crew, van damme, chuck norris super filmu merita vazut

| raluca1601 explică (pentru oK3):

Mersi!happy

| Daniels89 a răspuns (pentru oK3):

Ia zi si mie unde/pe ce site a aparut The expendables 2 ONLINE? din cate am citit apare prin august...