| Marilenaoficial1 a întrebat:

Cine ma ajuta sa găsesc un film. Nu stiu cum se numeste dar va dau cateva detalii. Eu m-am uitat la 1 episod, o fata din Ucraina a fost adoptata de un cuplu din America si cand împlinește 16 ani afla ca este pisica si doar ea are 9 vieți si niste oameni vor sa o ucida.
Va rog ajutati-ma! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

The nine lives of Chloe King, dar este serial si are doar un singur sezon pentru ca a fost anulat

3 răspunsuri:
| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Hei serialul se numeste The nine lives of Chloe King, doar ca a fost anulat după primul sezon