| raducanumihaela a întrebat:

Cine se uita la Iubiri Secrete? Ce personaje va plac?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu ma uit :*
Baiatul meu preferat e Sorin. mi se pare baiatul perfect..educat,frumos,bun....Dar imi mai place si Radu, sarea si pierul serialului :X
Cat despre fete, imi place Raluca pentru taria ei de caracter si pentru ca nu a renuntat sa-si razbune sora(chiar daca era gatasa se marite cu Sorin), si imi mai place si Ioana happy Acum si Delia, pentru ca este buna si nteligenta.
Personajele tale preferate care sunt?

| raducanumihaela explică (pentru pwp):

Dintre baieti imi place de Sorin si Radu, iar dintre fete de Delia si Ioana. Tu crezi ca a murit Raluca?

| pwp a răspuns (pentru raducanumihaela):

Ai aceleasi gusturi ca mine :*
Nu cred..defapt..sunt sigura ca n-a murit happy Va reveni si il va gasi pe Sorin indragostit de Delia.Sunt curioasa ce va urma happy

| raducanumihaela explică (pentru pwp):

Si eu...

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| Ezyo a răspuns:

Sorin happy

| bogdan98tl a răspuns:

Madalin si Delia...si putin Sorin si cu Radu

| AlberT1 a răspuns:

Sorin.

| CrYsTyYy a răspuns:

Ce intrebare e asta?laughingMie imi place de Radu...

| roby1234 a răspuns:

Mie imi place de delia, sorin, putin de madalin si putin de radu. dar in general imi plac toate personajele