| raducanumihaela a întrebat:

Cine se uita la Iubiri Secrete? Ce personaje va plac?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu ma uit :*
Baiatul meu preferat e Sorin. mi se pare baiatul perfect..educat,frumos,bun....Dar imi mai place si Radu, sarea si pierul serialului :X
Cat despre fete, imi place Raluca pentru taria ei de caracter si pentru ca nu a renuntat sa-si razbune sora(chiar daca era gatasa se marite cu Sorin), si imi mai place si Ioana happy Acum si Delia, pentru ca este buna si nteligenta.
Personajele tale preferate care sunt?

10 răspunsuri:
| CrYsTyYy a răspuns:

Ce intrebare e asta?laughingMie imi place de Radu...

| Ezyo a răspuns:

Sorin happy

| raducanumihaela explică (pentru pwp):

Dintre baieti imi place de Sorin si Radu, iar dintre fete de Delia si Ioana. Tu crezi ca a murit Raluca?

| roby1234 a răspuns:

Mie imi place de delia, sorin, putin de madalin si putin de radu. dar in general imi plac toate personajele

| AlberT1 a răspuns:

Sorin.

| pwp a răspuns (pentru raducanumihaela):

Ai aceleasi gusturi ca mine :*
Nu cred..defapt..sunt sigura ca n-a murit happy Va reveni si il va gasi pe Sorin indragostit de Delia.Sunt curioasa ce va urma happy

| raducanumihaela explică (pentru pwp):

Si eu...

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| raducanumihaela explică (pentru pwp):

Cu placere:*

| bogdan98tl a răspuns:

Madalin si Delia...si putin Sorin si cu Radu