| bogdy97 a întrebat:

Cine stie mai multe despre bloodymary sau gen asta? sa ma informeze si pe mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bloody Mary a fost fiica lui Henric al VIII-lea si a Caterinei, o catolica infocata. In momentu urcarii pe tron, va cauta sa restaureze religia catolica, ucigand o multime de credinciosi de alta confesiune decat cea mentionata anterior (de aici porecla de Mary cea sangeroasa).
Actualmente este numele unei bauturi alcoolice, un mix de vodca si suc de tomate.
Varianta mai horor: http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sangeroasa/

1 răspuns:
| thisisMirel a răspuns:

Pun pariu ca n-ai curaj s-o invoci.eu recunosc, n-am curaj[daca ai curaj vezi ca trebuie facut cand esti singur in casa, sa fie 12 noaptea, si sa fie lumina stinsa si doar lumanarile de langa oglinda aprinse]Eu n-am TPU fratecrying(((((i'm scary